top of page

ZAJĘCIA DLA DZIECI 

unnamed.jpg

BALET DLA DZIECI

wiek : 4-6 lat

Zajęcia KIDS BALLET to nasze kultowe zajęcia utaneczniające które w programie zawierają ćwiczenia usprawniające, umuzykalniające, rytmiczne, a także improwizacje ruchowe. Dzieci na zajęciach uczą się podstawowych ćwiczeń i figur z tańca klasycznego oraz prostych choreografii dopasowanych do ich wieku. Cała lekcja odbywa się do klasycznej muzyki, a także według autorskiej metody Pauliny Surudo.

TANIEC KREATYWNY

wiek: 7-9 lat

Taniec kreatywny to autorskie zajęcia utaneczniające. Lubimy na nie mówić TANECZNIK. To nic innego jak dobra zabawa przy muzyce! Dzieci na zajęciach uczą się prostych układów z elementami tańca współczesnego, teatru tańca i technik modern. W programie również gry i zabawy ruchowe, ćwiczenia oddechowe, rozluźniające i koncentrujące uwagę, a także uwielbiane przez dzieci tory przeszkód. Na tych zajęciach stawiamy przede wszystkim na ekspresje ruchową przy muzyce. Zajęcia prowadzone autorską metodą Pauliny Surudo.

302211277_125252223589424_2944170666027574726_n_edited.jpg
gimnastzka.jpg

GIMNASTYKA

wiek : 4-6 lat i 9+

Zajęcia z gimnastyki mają na celu rozwój sprawności fizycznej i kształcenie potrzeby ruchu już od najmłodszych lat. Jak wiemy nie od dziś dzieci w wieku rozwojowym naturalnie potrzebują ruchu i jest to ich główna potrzeba. Zabawy ruchowe, wzmocnienie mięśni i korekcja wad postawy to główne założenia tych zajęć.

Zajęcia dla dzieci : Zajęcia
bottom of page