top of page

Wybierz zajęcia, które pokochasz

I zostań z Nami na dłużej !

Studio Świadomego Ruchu oferuje grafiki zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania. Chcesz przenosić góry? Z nami możesz. Dobieraj zajęcia według nastroju i potrzeb, w dogodnych dla Ciebie terminach. Już teraz zarezerwuj miejsce!

24.08.2022 o 14_41_08 – ze zmianami.png

PILATES

Pilates rozwija zarówno świadomość ciała, jak i poprawne ułożenie szkieletu, zwłaszcza kręgosłupa, obręczy biodrowej oraz obręczy barkowej. Metoda tych ćwiczeń opiera się na odpowiedniej kolejności zaangażowania poszczególnych mięśni. Ćwiczenia  prowadzą do utrzymania równowagi mięśniowej w całym ciele oraz pozwalają pracować nad stabilizacją, wzmocnieniem, wytrzymałością i elastycznością ciała.

DSC_1396_Edit (1) – ze zmianami_edited.png

BARRE BODY

Zajęcia inspirowane baletem o zwiększonej intensywności oparte o ćwiczenia przy drążkach baletowych. Pięknie wysmuklisz i ujędrnisz ciało w szczególności nogi i pośladki. Ćwiczymy do mega fajnej muzy która podbija Nam energię. Piękne, wydłużone ruchy sprawiają, że masz wrażenie jakbyś rosła. Sylwetka się wysmukla, ciało się ujędrnia, czujesz ogień w nogach i pośladkach, czego chcieć więcej? 

9N3A0240.JPG

MODERN DANCE 16 +

Taniec współczesny to cudowna podróż w głąb siebie, na tych zajęciach pracujemy z ciężarem swojego ciała, swobodnym przepływem ruchu i świadomością ciała. Trening oparty jest na o elementy tańca klasycznego, jogi oraz pilatesu. Wykorzystujemy tutaj również techniki Laban'a, Graham czy Limon'a i tańca fizycznego, a także zaprzyjaźniamy sie z podłogą.

InShot_20211026_175524385 – ze zmianami.png

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zdrowy Kręgosłup - to po prostu zajęcia, które dadzą Ci ulgę w bólu kręgosłupa. Idealne dla osób które mają siedzącą lub stojącą pracę, ale także mam które często noszą swoje maleństwa na rękach. Świadome wzmacnianie mięśni posturalnych i głębokich, rozluźnianie tego co zbyt napięte i wzmacnianie tego co słabe, a także liniowe ułożenie ciała przy ćwiczeniach sprawi, że będziesz odczuwać ulgę w nieustającym bólu.

20.08_edited.jpg

HIGH HEELS

To taneczne zajęcia dla każdej kobiety, które chciałyby poczuć się lepiej we własnym ciele. 
W czasach gdzie media kreują idealny wizerunek kobiety - bardzo często jesteśmy w stanie się zagubić - te zajęcia mają na celu pokazać że piękno każdej kobiety jest wewnątrz i jeśli je zauważysz i otulisz wyjdzie na zewnątrz.
Poczujesz się pewniej we własnym ciele, zauważysz że to co według Ciebie jest „za duże”, „za sztywne”, „za małe” nagle jest naprawdę sexy !
Oprócz tych wszystkich rzeczy nauczysz się pewniej stawiać kroki na wysokim obcasie niczym Naomi Campell i poczujesz się jak Beyonce na scenie

OFERTA : Zajęcia
bottom of page